Argus

Argus dla iPhone

Zdrowy tryb życia wcale nie musi być ciężki

Argus to kompletny pakiet w zakresie aplikacji do utrzymywania zdrowego trybu życia. Zawiera funkcje monitorowania twojej diety oraz zliczania kalorii, posiada wbudowany krokomierz oraz funkcję śledzenia snu. Dodatkowo możesz skorzystać z planów treningowych oraz tabel i wykresów analizujących twoją wydajność.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Łączy całą masę funkcji dbających o zdrowy tryb życia
  • Intuicyjny i dobrze zaprojektowany interfejs
  • Świetne opcje interakcji społecznościowej
  • Dokładny GPS i opcja śledzenia kroków
  • Zawiera wiele użytecznych informacji

Wady

  • Sporadyczne problemy z licznikiem kalorii

Doskonały
9

Argus to kompletny pakiet w zakresie aplikacji do utrzymywania zdrowego trybu życia. Zawiera funkcje monitorowania twojej diety oraz zliczania kalorii, posiada wbudowany krokomierz oraz funkcję śledzenia snu. Dodatkowo możesz skorzystać z planów treningowych oraz tabel i wykresów analizujących twoją wydajność.

Wszystko, czego potrzeba

Większość aplikacji do zdrowego trybu życia skupia się na jednym konkretnym celu, takim jak choćby śledzenie trasy biegania, poprawieniu diety czy monitorowaniu jakości twojego snu. Argus udowadnia jednak, że nie trzeba do każdej funkcji tworzyć osobnej aplikacji. Argus automatycznie śledzi twoją aktywność fizyczną (odległość, tempo oraz spalone kalorie), monitoruje, jak dobrze spałeś, oraz zapewnia odpowiednie plany treningowe. Pozwoli ci też dowiedzieć się, ile wody do tej pory wypiłeś i jak daleko zaszedłeś w swoim planie.

Argus podąża również w stronę obecnej mody na robienie zdjęć wszystkiego, co jesz. Z fotografii tworzy się swoisty żywieniowy dziennik, dzięki któremu możesz śledzić wszystko to, co zjadasz, i dopracowywać miejsca, które wymagają poprawy (czasami możesz się zdziwić, że zjadasz tak wiele pokarmów w ciągu jednego dnia).

Aplikacja zbiera pozyskane informacje i wyświetla je w odpowiednich tabelach oraz za pomocą wykresów. Dzięki temu można przejrzyście zobaczyć, co się zrobiło w celu wykonania swoich planów.

Jeśli jesteś jedną z tych osób, które szaleńczo walczą z reżimem sportowego trybu życia oraz z planami żywieniowymi, to z pewnością pokochasz funkcję, która jest podobna do pewnego typu Twittera dla zdrowo żyjących ludzi. Opcję tę możesz śledzić wraz ze swoimi przyjaciółmi i innymi osobami, które interesują się tą tematyką. Możesz w niej dzielić się swoją aktywnością, otrzymać słowa otuchy w ciężkich chwilach lub dostać tam porady co do planów treningowych.

Jeśli i tego byłoby ci za mało, to Argus integruje się jeszcze z zewnętrznymi urządzeniami do noszenia (wearalbe) i aplikacjami, takimi jak FitBit czy Apple Health.

Proste, ale wyrafinowane narzędzie

Argus chełpi się swoim pięknym wyglądem i bardzo przyjaznym układem interfejsu. Dzięki konfigurowalnemu kształtowi strony głównej w kształcie plastra miodu, daje ci łatwy dostęp do najważniejszych wskaźników i celów. Na swoim ekranie możesz przykładowo ustawić dzienną liczbę pokonanych kroków, licznik kalorii oraz informację na temat potrzebnej liczby szklanek wody do wypicia. Naciskając na każdy z tych plastrów miodu, dostaniesz się do opcji wykresów oraz tabel, które pozwolą sprawdzić twój postęp oraz zmodyfikować w razie potrzeby cel.

Po lewej stronie znajdziesz panel boczny, w którym znajduje się zestawienie wszystkich głównych opcji. Są one bardzo proste do konfiguracji i łatwe w użyciu. Cały interfejs jest mocno intuicyjny, nie przytłacza masą informacji i nie czyni go zbyt skomplikowanym. Biorąc pod uwagę, jak wiele funkcji oferuje ten pakiet, jest on zarówno bardzo prosty w obsłudze, jak i przyjemny dla oka.

Jedyna aplikacja do utrzymania sprawności fizycznej, jakiej potrzebujesz

Jeśli chcesz koniecznie tylko jednej aplikacji, która pomoże ci utrzymać zdrowszy tryb życia, to Argus powinien znaleźć się na szczycie twojej listy takich aplikacji. W tej chwili to najbardziej kompletna aplikacja do utrzymania sprawności fizycznej.

Najczęściej pobierane Zdrowie i fitness na iphone

Argus

Download

Argus 3.10

Opinie użytkowników o Argus

Sponsorowany×